phone 384 420 434
search

Provozní řád - Komenského

Stravování žáků v budově Komenského zajišťuje Školní jídelna Dačice, Boženy Němcové 213 prostřednictvím svého odloučeného pracoviště.

Stravování v Komenského ulici

Strávník, který se chce stravovat ve školní jídelně, musí vyplnit přihlášku, kterou obdrží v kanceláři ŠJ B. Němcové. S přihláškou zajde do banky, u které má účet, a dá svolení s inkasem. Potvrzenou přihlášku zanese do kanceláře ŠJ, kde mu je na základě podpisu vydán čip za poplatek 60,- Kč. Čip strávníka má platnost po celou školní docházku.

Strávník si vybírá a objednává jedno ze dvou hlavních jídel na následující den. Obědy se neodhlašují. První den nemoci má strávník možnost odnést si objednaný oběd domů.

V době nepřítomnosti ve škole (kromě školního výletu, plaveckého výcviku…) nemá strávník nárok na odběr obědu za dotovanou cenu, ale za plnou cenu obědu. Žák hradí pouze náklady na potraviny. K cenám více viz provozní řád Školní jídelny Dačice.

Inkasní den je stanoven vždy 1. každý měsíc. Výjimku tvoří inkasování pro nový školní rok, na měsíc září se inkasuje 15 . srpna. Neinkasuje se v září. Stravné se platí dopředu. Bez zaplaceného stravného se nelze v jídelně stravovat.

Informace o alergenech jsou umístěny na nástěnce v jídelně.

Kontakty

Vedoucí jídelny: Bc. Drahoslava Brandlová
Telefon: 384 420 433
Telefon do výdejny ZŠ Komenského: 384 425 236

Další stránky v nabídce školní jídelna