phone 384 420 434
search

Zadání úkolů k domácí práci I.B 25.5. - 29.5.

Vloženo: 23.05.2020, 15.55 (změněno: 18.06.2020, 21.08)

Zadání úkolů v týdnu od 25.5. . 29.5. 2020

Vážení rodiče a milé děti,

od tohoto týdne výuka probíhá ve škole i na dálku. Žáci doma budou pracovat téměř stejně jako žáci ve škole.

Úkoly zadám opět na celý týden a stejně jako dřív, bude záležet na vás, jak si učivo rozvrhnete. Vypracované úkoly, prosím, zasílejte emailem nebo do Školy v pyžamu. Tam budu nahrávat pracovní listy, hlasové zprávy, případně video. Ve škole budeme hlavně procvičovat a zjišťovat, jak kdo na tom se znalostmi je. Takže je možné, že během týdne přidám ještě nějaké pracovní listy nebo naopak napíšu, že jsme v Písance / Slabikáři .... zpomalili. Určitě vše zvládnete bez problémů tak jak doposud.

Ve Slabikáři se vracíme zpět na strany 58 - 66. Procvičujte čtení slov ve sloupečcích a čtení článků. V prvouce budeme opakovat téma "Čas" - počet měsíců v roce, roztřídit měsíce do ročních období, vyjmenovat dny v týdnu, pojmy minulost, současnost, budoucnost. Např. - minulost, co už se stalo - co bylo, když byla maminka malá, když chodil dědeček do školy, když se narodil starší sourozenec,....   -současnost - co se děje nyní - letošní rok, první vysvědčení v pololetí, letošní Velikonoce, dnešek,...   - budoucnost - co bude o prázdninách, co bude příští rok, co bude, až dítě vyroste,... Pojmy včera, dnes, zítra a celé hodiny.

V matematice budeme procvičovat na pracovních listech a na webových stránkách:  https://skolakov.eu/matematika-1-trida/scitani-a-odcitani-do-10

https://skolakov.eu/matematika/1-trida/numerace-do-20/ciselna-rada-1/priklady1.htm

https://skolakov.eu/matematika/1-trida/numerace-do-20/chybejici-cislo/priklady1.html

https://skolakov.eu/matematika/1-trida/scitani-a-odcitani-do-20/jablecny-den/priklady5.html

Pracovní listy jsou nahrány ve Škole v pyžamu, pokud by někdo potřeboval, napište a pošlu je emailem.

Přeji pevné zdraví a pohodu při učení.

Vaše paní učitelka

Poslední I. B